Datum: 3 September
Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Take it Easy (NTTO)
Weersomstandigheid: zonnig
Baan: kleibaan
Klassering: iedereen rijdt 1 keer; bij meerdere F.P.’s is er een finale
Regels: NTTO-reglement

Standaardklasse tot 7500 kg:
1
Henry van den Brink Barneveld White 2-180
F.P.
89,62
2
Breunis van Dijk Otterlo John Deere 6030
F.P.
88,46
3
Daniel de Heus Langbroek John Deere 6030
F.P.
86,02
4
Gerko van Mourik De Glind Case International 2294
F.P.
85,32
5
Peter Manders Deurne Case Agriking 1570
99,01
6
Karel van Loo Zeewolde Belarus XT3 1500
95,10
7
Corne Nap Ede Case International 1455 XL
92,17
8
Gijsbert van Dijk Otterlo John Deere 4430
90,79
9
Janneke van Veldhuisen Renswoude Fendt 816
88,79
10
B. van Geerenstein Kootwijkerbroek Fendt 716
86,64
11
B. van Geerenstein Kootwijkerbroek Fendt 716
83,09
12
Erwin Veldhuizen Renswoude Case MX 135
81,90
Sportklasse tot 2500 kg:
1
Dirk van Wolfswinkel Wageningen Valmet 455
F.P.
99,79
2
Dirk van Veldhuizen Ederveen Deutz 6806
F.P.
97,84
3
Peter Overeem Uddel Fiat 85-90
F.P.
97,64
4
Erwin Fokkink Heelweg John Deere 2030
F.P.
95,25
5
Cor Vliek Putten Steyr 8090
F.P.
89,66
6
Gebr. van de Bunt Putten David Brown 1210
F.P.
84,51
7
Anne van der Heiden Acquoy David Brown 1410
99,95
8
Elbert van Laar Achterberg John Deere 2030
99,58
9
Martin Hijkoop Nieuwland Zetor 7711
97,54
10
Willem Slingerland Leerdam International 745
89,60
11
Gert van Laar Rhenen Deutz 6206
83,82
12
Marinus Drost Wekerom Valmet 505
26,42
13
Waaijenberg/Huttinga Harskamp Fiat Someca
24,13
14
Bertus Bakker Putten International 744
dis
Sportklasse tot 3500 kg:
1
Roel Janssen Ysselsteyn Belarus 952
F.P.
92,27
2
Jan-Willem Donk Hoornaar Ford 7700
F.P.
90,80
3
Gerbrand Roelofsen Harskamp Valmet 705
97,87
4
Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek Ford 7700
96,50
5
Arjan Duits Lunteren Fiatagri 85-90
94,75
6
OJ Marinus Zevenhuizen Belarus BX 100
93,26
7
Jan Harke Staphorst Massey Ferguson 1080
92,94
8
Peter van de Top Barneveld Volvo BM 700
91,91
9
Steven van Ede Veenendaal Volvo BM 700
91,78
10
Pieter van Moort Hulshorst Massey Ferguson 1080
90,22
11
Gebr. van den Berg Terschuur Massey Ferguson 1080
88,18
12
Tobias van de Heuvel De Klomp International 844-S
63,28
13
Wilma Veldhuizen Renswoude International 1046
dis
Super-Sportklasse tot 3500 kg:
1
Hans Heesakkers Mariahout Zetor 16145
F.P.
80,16
2
Gerard Hardeman Renswoude International 706
F.P.
79,36
3
Team Red Impact Zijderveld International 1455
F.P.
76,19
4
Appie Nijland Nieuw-Heeten John Deere 4430
F.P.
75,52
5
Team Versteeg Harskamp Case International 1455
F.P.
74,06
6
Daniel Godrie Rucphen Volvo BM 810
F.P.
72,58
7
Ron Blankespoor Kootwijkerbroek International 1066
F.P.
72,42
8
Evert-Jan van de Wekken Speuld Ursus Bison
99,62
9
Lammert de Zwaan Hulshorst Deutz DX 6.31
98,85
10
Gijs Lauwerijssen Etten-Leur John Deere 3650
98,48
11
Jan Overeem Ede John Deere 4430
98,22
12
Teun Kap Barneveld John Deere 4230
95,11
13
Team den Hertog Hilversum International 1455
89,20
14
Jan Brakke Staphorst International 1246
88,86
15
Gert Nap Lunteren Deutz 13006
86,90
16
Henry van Omme Wekerom Massey Ferguson 1130
84,49
17
Team Willigenburg Lunteren Volvo BM 810
dis
Sportklasse tot 4500 kg:
1
Henri van Roselaar Putten Ford 9600
F.P.
91,32
2
Dick Schokkin Aalten Deutz 13006
F.P.
86,51
3
Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000
F.P.
82,68
4
Wouter Peelen Harskamp Ford 8700
99,41
5
Hans Kester IJsselstein Ford 9600
95,92
6
Cor Lodder Zuiderwoude Deutz 13006
93,06
7
Brand de Vries Ermelo Fendt 614
92,57
8
Bert Kooij Leerbroek Ford 9600
88,40
9
Willy van Moorsel Deurne Allis-Chalmers D21
75,42
10
Evert van Kruistum Overberg International 1066
dis
10
Jan Druyf Nieuwland Ford 9000
dis
Super-Sportklasse tot 4500 kg:
1
Team Red Impact Zijderveld International 1086
F.P.
89,01
2
Marc Bouwmans Bakel Massey Ferguson 1155
F.P.
74,87
3
Marcel Arendsen Oeken International 1486
F.P.
40,40
4
Team van Deuveren Lunteren John Deere 4840
94,60
5
Derk Willems Voorst Ford 8970
89,30
6
Gert van den Brink Barneveld International 1468
88,77
7
Team de Kruif Stroe John Deere 4840
85,97
8
Peter Manders Deurne Massey Ferguson 1155
83,37
9
Henk Koopman Putten John Deere 4040
80,49
Super-Sportklasse tot 5500 kg:
1
Team Schimmel Overberg John Deere 7710
99,52
2
Gerrit van Dijk Otterlo John Deere 6030
91,03
3
Peter Manders Deurne Massey Ferguson 1155
80,47