Datum: 4 September
Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Take it Easy, Keep Moving (2 banen)
Weersomstandigheid: zon
Baan: kleibaan voor de sport- en super-sportklassen, zandbaan voor de standaardklassen.
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; de beste afstand telt; degene met een F.P. rijden een finale
Regels: NTTO-reglement

Super-Sportklasse tot 5500 kg:
1
Jurrien van de Geer Leersum John Deere 7710
F.P.
96,40
2
Marc Bouwmans Bakel Massey Ferguson 1155
93,76
92,68
3
Peter Manders Deurne Massey Ferguson 1155
91,11
91,34
4
Marc van Laar Wekerom White 2-180
88,39
5
Breunis van Dijk Otterlo John Deere 6030
dis
Sportklasse tot 4500 kg:
1
Elbert van Dijk De Klomp Steyr 1400
F.P.
90,95
2
Henri van Roselaar Putten Ford 9600
F.P.
87,03
3
Hans Kester IJsselstein Ford 9600
F.P.
86,75
4
Henri van Avendonk Bladel International 5488
F.P.
85,41
5
Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000
F.P.
85,32
6
Brand de Vries Ermelo Fendt 614 LS
F.P.
84,06
7
Wouter Peelen Harskamp Ford 8700
F.P.
83,12
8
Henk Ridder Oldekerk New Holland 8560
F.P.
78,37
9
Dick Schokkin Aalten Deutz 13006
F.P.
10
Reijer van Veldhuizen Lunteren Ford 9600
98,75
99,88
11
Bart van den Berg Sambeek Ford 9600
86,77
94,55
12
Willy van Moorsel Deurne Allis-Chalmers D21
92,63
91,93
13
Bert Kooij Leerbroek Ford 9600
dis
Sportklasse tot 2500 kg:
1
Dik van Veldhuizen Ederveen Deutz 6806
F.P.
103,70
2
Dirk van Wolfswinkel Wageningen Valmet 455
F.P.
98,78
3
Gerrit te Pas Heelweg John Deere 2030
F.P.
96,61
4
Ben Slijkhuis Garderen Fiat 85-90
F.P.
96,09
5
Allard Waaijenberg Harskamp Fiat Someca
F.P.
89,55
6
Kees Dorrestijn IJzendoorn David Brown 1410
F.P.
88,40
7
Henk-Jan Rijneveld Woerden Ford 6600
F.P.
87,98
8
Anne van der Heiden Acquoy David Brown 1410
90,77
F.P.
84,03
9
Johan van de Bunt Putten David Brown 1210
93,06
F.P.
82,79
10
Marinus Drost Wekerom Valmet 505
97,07
94,99
Sportklasse tot 3500 kg:
1
Jan-Bas Zijderveld Noordeloos Ford 7700
F.P.
104,13
2
Roel Janssen Ysselsteyn Belarus 952
F.P.
102,95
3
Jan Noten Leende Ford 7610 III
F.P.
100,84
4
Gerbrand Roelofsen Harskamp Valmet 705
F.P.
92,00
5
Aart de With Hagestein Massey Ferguson 1080
dis
F.P.
86,17
6
Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek Ford 7700
F.P.
81,01
7
Albert Ruyten Wouwse Plantage Ford 7000
F.P.
80,88
8
Arjan Duits Lunteren Fiatagri 85-90
F.P.
80,04
9
Peter van de Top Barneveld Volvo BM 700
F.P.
78,19
10
Jan Harke Staphorst Massey Ferguson 1080
F.P.
77,66
11
Andre van den Berg Terschuur Massey Ferguson 1080
83,27
91,03
Super-Sportklasse tot 3500 kg:
1
Gerard Hardeman Leersum International 706
F.P.
90,17
2
Hans Heesakkers Mariahout Zetor 16145
F.P.
88,46
3
Jan Overeem Ede John Deere 4430
F.P.
86,18
4
Mark Pesselse Hei- en Boeicop International 1455
F.P.
85,67
5
Jan-Hendrik Willigenburg Lunteren Volvo BM 810
95,63
F.P.
81,26
6
Evert van den Brink Harskamp Case International 1455
F.P.
81,10
7
Daniel Godrie Rucphen Volvo BM 810
98,13
F.P.
75,22
8
Evert-Jan van de Wekken Speuld Ursus Bison
94,11
F.P.
74,95
9
Lammert de Zwaan Hulshorst Deutz DX 6.31
98,04
98,38
10
Gijs Lauwerijssen Etten-Leur John Deere 3650
95,03
91,16
11
Eddie van Eekelen Etten-Leur International 1455
93,33
91,23
12
Ron Blankespoor Kootwijkerbroek International 1066
49,71
4,16
Super-Sportklasse tot 4500 kg:
1
Henri Versluis Zijderveld International 1086
F.P.
99,45
2
Marc van Laar Wekerom Valtra S 260
F.P.
93,07
3
Marcel Arendsen Oeken International 1486
F.P.
88,79
4
Henry van den Brink Barneveld International 1468
94,46
dis
5
Arrie van de Lagemaat Lunteren John Deere 4840
88,30
91,50
6
Toon de Frel Kootwijkerbroek John Deere 4840
88,03
70,00
7
Derk Willems Voorst Ford 8970
87,64
77,74
8
Pieter de With Hagestein Massey Ferguson 1155
84,89
87,28
Standaardklasse tot 3500 kg:
1
Bas Broekhuizen Kootwijkerbroek Fendt 307 LS
F.P.
2
Edwin Simonsz Ederveen International 844-S
97,79
95,51
3
Wilfried Odijk Schalkwijk Deutz 6806
95,56
64,35
4
Andre van Keulen Everdingen Massey Ferguson 188
84,02
94,01
5
Tobias van de Heuvel De Klomp International 844-S
81,29
91,70
6
Cor Budding Leerbroek Fiat 850
85,81
90,25
7
Servaas Heykamp Hagestein David Brown 1212
85,19
79,33
8
Roland Freyaldenhoven Heythuysen International 745
80,43
78,91
Standaardklasse tot 4500 kg:
1
Erwin Fokkink Heelweg Valmet 903
F.P.
82,66
2
Harmen Hardeman Renswoude Zetor 10111
F.P.
80,76
3
Gijs van den Brink Ede Valmet 705
F.P.
77,52
4
Jolanda Boon Veenendaal Steyr 9086
F.P.
76,70
5
Aart de With Hagestein Massey Ferguson 1080
F.P.
76,23
6
Corne Nap Ede Valmet 805
F.P.
71,22
7
Jacob van de Brandhof Ederrveen Steyr 9094
F.P.
71,12
8
Ronald Kraaienzang Twello Fiat 1300
F.P.
70,93
9
Gerrit Nap Ede Valmet 6600
F.P.
70,35
10
Henk Bouwers Ermelo Deutz 10006
F.P.
68,82
11
Nico Grootendorst Hoogblokland Massey Ferguson 399
F.P.
61,79
12
John Verweij Linschoten Fendt 309 C
F.P.
60,68
Standaardklasse tot 5500 kg:
1
Gerrit van Schaik Nieuwerbrug International 1455
F.P.
100,16
2
Dennis van der Grift Renswoude International 1246
F.P.
97,88
3
Wilma Veldhuizen Renswoude International 1246
F.P.
88,77
4
Pieter de With Hagestein Massey Ferguson 1130
F.P.
87,76
5
Jan-Kees Noordergraaf Gouderak International 1066
96,47
F.P.
86,87
6
Sander Waenink Lievelde Deutz 13006
F.P.
86,25
7
Arjan de Vries Leerdam International 1066
97,84
97,67
8
Dennis van de Heijkant Dongen Fendt 312
89,27
85,01
Standaardklasse tot 7500 kg:
1
Gijsbert van Dijk Otterlo John Deere 6030
F.P.
81,10
2
Daniel de Heus Langbroek John Deere 6030
F.P.
79,19
3
Gert van den Brink Barneveld White 2-180
F.P.
78,69
4
Gert-Jan Verhoeven Helmond Case Agriking 1570
F.P.
73,71
5
Gerrit van der Streek Nunspeet Massey Ferguson 1155
F.P.
71,51
6
Gerrit van Dijk Otterlo John Deere 4430
F.P.
58,04
7
Willem Verploeg Rumpt International 1455
F.P.
55,62
8
Karel van Loo Zeewolde Belarus XT3 1500
F.P.
52,67
9
Janneke van Veldhuisen Renswoude Fendt 816
F.P.
41,89
10
Wilco de With Leerdam Same Rubin 120
93,22
76,31
11
Jan Kreuger Woerden Fendt 514
91,16
86,44
12
Wilco van Duinkerken Scherpenzeel Case International 1455 XL
83,67
84,58
Standaardklasse tot 11000 kg:
1
Hans Versteeg Uddel Fendt 920
F.P.
81,45
2
Karel van Loo Zeewolde Belarus XTR 1507
F.P.
74,19
3
Henk Bokkers Nijkerkerveen Fendt 924
F.P.
73,74
4
Freek Versteeg Uddel Fendt 924
F.P.
73,30
5
Benny van Leuveren Nijkerk Fendt 824
F.P.
64,77
6
Hanco Kok Lexmond New Holland TM 190
F.P.
63,30
7
Martijn van Zessen Lexmond New Holland TM 190
F.P.
58,80