Baan 1.

Datum: 8 Sept. ’06
Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Take it Easy (NTTO)
Weersomstandigheid: droog, zonnig
Baan: kleigrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 1 keer; degene met een F.P. rijden een finale.
Regels: NTTO-reglement

Standaardklasse tot 4500 kg:

1

Kees van Harten

Lunteren

Steyr 9094

99,35

2

Peter van de Vendel

Veenendaal

Valmet 705

99,25

3

Wilco Drost

Lunteren

International 856 XL

96,27

4

Corne Nap

Ede

Valmet 6600

95,28

5

Jacob van de Brandhof

Ederveen

Steyr 9094

91,63

6

Martijn Broekhuizen

Harskamp

Fendt 309

90,04

7

Hendrik de Kruif

Stroe

Deutz 9006

89,46

8

Jan-Willem van de Lagemaat

Lunteren

John Deere 3040

84,38

9

Floris Drost

Lunteren

Valmet 505

83,62

10

Tobias van den Heuvel

De Klomp

International 1046

dis

Sportklasse tot 2500 kg:

1

Team Red Indian

Achterberg

International 856

F.P.

93,53

2

Tino Wilbers

Milheeze

Belarus 952

F.P.

82,60

3

Peter Overeem

Uddel

Fiat 85-90

98,80

4

Henk-Jan Rijneveld

Bodegraven

Ford 6600

95,29

5

Rene Vliek

Putten

Steyr 8090

93,71

6

Team Chicken Run

Harskamp

Fiat Someca

92,87

7

Elbert van Laar

Wageningen

John Deere 2130

91,44

8

Wilco van de Brandhof

Ederveen

Steyr 870

89,95

9

Dik van Veldhuizen

Ederveen

Deutz 6806

89,37

10

Gerrit te Pas

Heelweg

John Deere 2030

86,14

11

Koen van der Heiden

Acquoy

David Brown 1410

85,92

12

Kees Hoegen

Speuld

Ford 5000

85,59

13

Wouter van Eijden

Schalkwijk

Landini 9880

82,40

14

Edwin van Noort

Beusichem

Landini 9080

72,27

Sportklasse tot 3500 kg:

1

Gerbrand Roelofsen Harskamp Valmet 705

F.P.

96,89

2

Roel Janssen Ysselsteyn Belarus 952

F.P.

96,54

3

Albert Ruyten Wouwse Plantage Ford 7000

F.P.

96,20

4

Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek Ford 7700

96,74

5

Jan-Willem Donk Hoornaar Ford 7700

94,72

6

Harmen Hardeman Renswoude Zetor 10111

92,54

7

Peter van de Top Lunteren Volvo BM 700

87,79

8

Team van Panhuis Ermelo Massey Ferguson 1080

81,50

9

Andre van den Berg Terschuur Massey Ferguson 1080

77,00

10

Connie Roseboom Ede Volvo BM 700

75,86

11

Martin van Noort Schalkwijk Landini 10000 S

72,64

12

Arjan Duits Lunteren Fiat 850

dis

Sportklasse tot 4500 kg:

1

Henk Dekker Putten Ford 9600

F.P.

96,26

2

Marcel van Dijk Houten International 1086

F.P.

95,22

3

Adrie Roseboom Veenendaal Steyr 1400

F.P.

93,48

4

Wouter Peelen Harskamp Ford 8700

F.P.

93,04

5

Hans Kester IJsselstein Ford 9600

F.P.

92,40

6

Jan Roseboom Ede Valmet 8400

F.P.

90,76

7

Robert de Kreij Schelluinen Ford 9000

F.P.

88,15

8

Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000

99,34

9

Johan Spriensma Niehove John Deere 4430

98,96

10

Henk Ridder Oldekerk New Holland 8560

97,57

11

Cor Lodder Zuiderwoude Fiat 180-90

95,38

12

Jan Druyff Nieuwland Ford 9000

91,79

13

Bert Kooy Leerbroek Ford 9600

90,67

14

Meeuwis Broekhuizen Harskamp Ford 8700

89,17

15

Brand de Vries Ermelo Fendt 614 LS

88,91

Super-Sportklasse tot 3500 kg:

1

Gerard Hardeman Leersum International 706

F.P.

92,92

2

Team van Kesteren Ederveen International 1066

F.P.

92,41

3

Hans Heesakkers Mariahout Zetor 16245

F.P.

89,84

4

Joan de Visser Aagtekerke International 1246

F.P.

84,17

5

Jan van Mourik De Glind International 1066

F.P.

83,84

6

Robert Cornelissen Sambeek New Holland TM 190

F.P.

83,65

7

Team Versteeg Harskamp Case International 1455

F.P.

8

Gert Willigenburg Lunteren Volvo BM 810

97,56

9

Rinie Overeem Ede John Deere 6920

96,17

10

Erwin Fokkink Heelweg International 1455

95,62

11

Evertjan van der Wekken Speuld Ursus 1214

95,53

12

Kees Wajer Hulshorst Deutz Agroton 180.7

93,81

13

Jan Overeem Ede John Deere 6920

92,94

14

Teun Kap Barneveld John Deere 4230

86,93

15

Gert Nap Lunteren Deutz 13006

52,40

Super-Sportklasse tot 4500 kg:

1

Marc van Laar Wekerom Valtra S 260

F.P.

94,81

2

Team Hissink Oeken International Farmall 1456

F.P.

91,34

3

Team Red Impact Zijderveld International 1086

F.P.

90,56

4

Henry van den Brink Barneveld International 1468

F.P.

90,25

5

Team Schimmel Overberg John Deere 7710

98,85

6

Derk Willems Voorst Ford 8970

93,30

7

Henk Koopman Putten John Deere 4040

92,04

8

Team de Kruif Stroe John Deere 4840

82,70

9

Team van Deuveren Lunteren John Deere 4840

82,30

Trucks tot 8500 kg:

1

Team Versteeg

F.P.

86,83

2

Team van Heughten

F.P.

80,34

3

Team van Vlastuin Agro

F.P.

78,23

4

No Risk No Fun

97,68

5

The Right Riders

87,05

6

Team van Donselaar

87,00

7

Team Vlastuin TTS

84,15

8

Team Lagerweij

73,22

9

White Horse

63,75