Baan 1. & 2.

Nederlands Kampioenschap NTTO
Datum: 9 Sept. ’06
Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Take it Easy, Keep Moving (2 banen)
Weersomstandigheid: droog, zonnig
Baan: kleibaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; waarbij de beste afstand telt; degene met een F.P. rijden een finale
Regels: NTTO-reglement

Standaardklasse tot 3500 kg:

1

Mark Lauwerijssen Sprundel International 844-S

91,51

88,84

2

Arno van Schaik Nieuwerbrug International 844-S

86,99

91,07

3

Edwin Simonsz Ederveen International 844-S

81,71

90,69

4

Roland Freyaldenhoven Heyhuysen International 745

88,34

90,42

5

Andre van Keulen Everdingen Massey Ferguson 188

90,32

88,91

6

Johan van Keulen Zijderveld Massey Ferguson 592

dis

89,65

7

Maurice van Kippersluis Everdingen David Brown 1212

87,99

88,75

8

Robert Simonsz Veenendaal International 844-S

25,47

88,01

9

Servaas Heijkamp Hagestein David Brown 1212

dis

87,89

Standaardklasse tot 4500 kg:

1

Rudie Appels Westelbeers Massey Ferguson 699

F.P.

87,87

2

Steven van Ede Renswoude Steyr 9086

F.P.

78,20

3

Gerrit van Schaik Nieuwerbrug International 1046

92,43

94,19

4

Dinand Lunneker Lochem Case International 4230

92,35

78,25

5

Wilco Drost Lunteren International 856 XL

86,58

91,93

6

Kees van Harten Lunteren Steyr 9094

88,44

91,89

7

Pieter de With Hagestein Massey Ferguson 1080

91,59

91,75

8

Willie van Moorsel Deurne Volvo BM 700

dis

89,63

9

Jan-Dirk Rijneveld Polsbroek Deutz 8006

87,60

88,39

10

David Berends IJzendoorn International 1046

84,82

63,75

11

Gerrit van de Brug Elspeet New Holland TS 100

71,74

82,69

12

Tobias van den Heuvel De Klomp Valmet 705

dis

dis

Standaardklasse tot 5500 kg:

1

Jan van Ginkel Scherpenzeel Case International 956 XL

88,94

F.P.

82,53

2

Jacoline van Schaik Nieuwerbrug International 1455

82,21

F.P.

80,05

3

Hendrik-Jan van de Kaa Renswoude International 1046

88,11

88,78

4

Jan de Jong Benschop Ford TW-15

88,65

84,50

5

Aart de With Hagestein Massey Ferguson 1130

87,69

dis

6

Koos Verburg Reeuwijk Valtra N121

62,92

85,77

7

Karel Kok Nieuw-Lekkerland Deutz DX 6.17

71,03

82,87

8

Jan-Hein Schoot Teteringen Massey Ferguson 1150

61,42

67,67

Standaardklasse tot 7500 kg:

1

Hans Versteeg Uddel Fendt 409

93,40

F.P.

86,83

2

Fred Kool Lexmond Case International 1455 XL

95,23

F.P.

79,40

3

Peter van Schaik IJsselstein Ford TW-15

96,54

F.P.

78,14

4

Arno van Schaik Nieuwerbrug International 1455

95,02

F.P.

76,01

4

Andre Brouwer Zijderveld John Deere 6910

F.P.

76,01

6

Karel van Loo Zeewolde Belarus XT3 1500

90,72

F.P.

66,38

7

Herwin Verhoef Lopik Case International 1455 XL

88,77

86,52

8

Adriaan van de Steeg Uddel John Deere 6920

87,86

87,04

9

Erwin Veldhuizen Renswoude Case MX 135

85,45

72,30

10

Willem Slingerland Leerdam Case International 1455 XL

80,52

83,32

11

Angelique van den Berg De Rips Minneapolis Moline G1355

72,28

74,75

Standaardklasse tot 11000 kg:

1

Wout Sterk Leerdam Fendt 926

F.P.

93,99

2

Rob van Houts Bergeijk John Deere 7810

F.P.

92,90

3

Tonny Jacobsen Lieren Deutz Agroton 210

F.P.

92,82

4

Karel van Loo Zeewolde Belarus XT3 1507

78,14

F.P.

87,83

5

Hans Versteeg Uddel Fendt 920

F.P.

87,50

6

Ad van Leuken Lithoijen Fendt 926

F.P.

87,09

7

Hanco Kok Lexmond New Holland TM 190

F.P.

84,51

Sportklasse tot 4500 kg:

1

Adrie Roseboom Veenendaal Steyr 1400

F.P.

93,20

2

Arco de Groot Leerbroek Ford 9600

F.P.

92,48

3

Evert van Kruistum Scherpenzeel Ford 9600

F.P.

89,20

4

Henri van Roselaar Putten Ford 9600

97,97

F.P.

86,74

5

Jan Roseboom Ede Valmet 8400

F.P.

84,56

6

Hans Kester IJsselstein Ford 9600

98,69

F.P.

81,38

7

Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000

96,02

99,53

8

Marcel van Dijk Houten International 1086

95,71

98,60

9

Willem Verploeg Rumpt International 1455

89,63

97,68

10

Johan Spriensma Niehove John Deere 4430

dis

97,25

11

Robert de Kreij Schelluinen Ford 9000

93,72

96,16

12

Henk Ridder Oldekerk New Holland 8560

91,16

95,75

13

Dick Schokkin Aalten Deutz 13006

90,22

92,77

Sportklasse tot 3500 kg:

1

Albert Ruyten Wouwse Plantage Ford 7000

F.P.

92,78

2

Gerbrand Roelofsen Harskamp Valmet 705

dis

F.P.

90,45

3

Roel Janssen Ysselsteyn Belarus 952

F.P.

88,81

4

Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek Ford 7700

98,15

F.P.

88,72

5

Jan-Bas Zijderveld Noordeloos Ford 7700

F.P.

85,26

6

Aart de With Hagestein Massey Ferguson 1080

97,42

98,21

7

Gerrit Nieuwkoop Wijk en Aalburg Case 870 Agri King

89,77

97,50

8

Arjan Duits Lunteren Fiat 850

96,30

94,06

9

Connie Roseboom Ede Volvo BM 700

94,53

93,59

10

Peter van de Top Lunteren Volvo BM 700

77,51

92,94

11

Jan van de Weijer Milheeze Zetor 10111

83,81

88,96

12

Andre van den Berg Terschuur Massey Ferguson 1080

86,03

88,71

Sportklasse tot 2500 kg:

1

Henk-Jan Rijneveld Woerden Ford 6600

91,54

92,37

2

Gerrit te Pas Heelweg John Deere 2030

91,19

90,26

3

Anne van der Heiden Acquoy David Brown 1410

88,42

90,42

4

Wilco van den Brandhof Ederveen Steyr 870

88,35

85,70

5

Rene Vliek Putten Steyr 8090

86,44

85,56

6

Teunis van Stempvoort Ede Fiat 85-90

86,39

84,53

7

Tino Wilbers Milheeze Belarus 952

85,35

85,98

8

Kees van Daalen Achterberg International 856

81,96

84,93

9

Allard Waaijenberg Harskamp Fiat Someca

77,00

72,40

10

Elbert van Laar Wageningen John Deere 2130

71,69

69,91

11

Dik van Veldhuizen Ederveen Deutz 6806

dis

dis

Super-Sportklasse tot 3500 kg:

1

Wilco Pellegrom Meteren John Deere 7520

F.P.

93,20

2

Evert van den Brink Harskamp Case International 1455

F.P.

92,07

3

Henk-Jan Nekkers Bathmen John Deere 4430

99,23

F.P.

90,99

4

Evertjan van de Wekken Speuld Ursus 1214

F.P.

88,37

5

Joan de Visser Aagtekerke International 1246

F.P.

88,05

6

Arjo Hardeman Overberg International 706

F.P.

87,89

7

Ramon Aldenhoven Nijmegen New Holland TM 190

F.P.

71,18

8

Hans Heesakkers Mariahout Zetor 16245

98,60

97,88

9

Lammert de Zwaan Hulshorst Deutz Agroton 180.7

97,50

98,24

10

Jan-Hendrik Willigenburg Lunteren Volvo BM 810

95,01

95,15

11

Rinie Overeem Ede John Deere 6920

95,11

94,88

12

Erwin Fokkink Heelweg International 1455

93,24

13

Ron Blankespoor Kootwijkerbroek International 1066

dis

dis

Super-Sportklasse tot 6500 kg:

1

Gijsbert van Dijk Otterlo John Deere 6030

F.P.

2

Daniel de Heus Langbroek John Deere 6030

90,69

91,58

3

Peter Manders Deurne Massey Ferguson 1155

85,53

87,05

4

Willie van Moorsel Deurne Allis-Chalmers D21

80,00

80,90

Super-Sportklasse tot 4500 kg:

1

Marc van Laar Wekerom Valtra S 260

F.P.

98,42

2

Tim Hissink Oeken International Farmall 1456

F.P.

96,84

3

Marcel Arendsen Oeken International 1486

F.P.

95,15

4

Walter Pelkman Alphen Massey Ferguson 1155

F.P.

95,10

5

Erik Nijkamp Zutphen International 1066

F.P.

94,85

6

Oscar Swartjes Wilp Fiat F140

F.P.

93,77

7

Henry van den Brink Barneveld International 1468

F.P.

91,58

8

Robin Verbocht Roosendaal John Deere 7810

F.P.

90,66

9

Henri Versluis Zijderveld International 1086

F.P.

87,31

10

Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000

96,66

97,09

11

Pieter de With Hagestein Massey Ferguson 1155

93,46

96,93

12

Marc Bouwmans Bakel Massey Ferguson 1155

94,86

96,21

13

Derk Willems Voorst Ford 8970

94,19

86,08

14

Arrie van de Lagemaat Lunteren John Deere 4840

90,67

90,86

15

Mark Ermens De Rips New Holland TM 190

30,14

86,75