Datum: 28 mei
Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Take it Easy, Keep Moving, No Mercy (NTTO 2 banen)
Weersomstandigheid: meest zon; af en toe bewolkt met een bui
Baan: kleigrond
Klassering: iedereen rijdt 1 keer; bij meerdere F.P.’s is er een finale
Regels: NTTO-reglement

Sportklasse tot 3500 kg:
1
Roel Janssen Ysselsteyn Belarus 952
F.P.
95,63
2
Albert Ruyten Wouwse Plantage Ford 7000
F.P.
92,27
3
Arjan Duits Lunteren Fiat 850
F.P.
90,83
4
Gerbrand Roelofsen Harskamp Valmet 6600
F.P.
87,60
5
Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek Ford 7700
99,99
6
Andre van den Berg Terschuur Massey Ferguson 1080
95,10
7
Harmen Hardeman Renswoude Zetor 10111
93,47
8
Gerrit Nieuwkoop Wijk en Aalburg Case Agri King 870
92,34
9
Frank van Dijk Houten Volvo BM 650
84,86
10
Pieter van Moort Hulshorst Massey Ferguson 1080
84,08
11
Connie Roseboom Ede Volvo BM 700
82,30
12
Team van As Tricht Fiat F100
80,61
13
Jan van de Weijer Milheeze Zetor 10111
74,93
14
Team van Panhuis Ermelo Massey Ferguson 1080
73,99
15
Peter van de Top Barneveld Volvo BM 700
dis
Sportklasse tot 4500 kg:
1
Bart van den Berg Sambeek Ford 9600
F.P.
94,27
2
Henri van Roselaar Putten Ford 9600
F.P.
91,58
3
Wouter Peelen Harskamp Ford 8700
F.P.
84,60
4
Adrie Roseboom Veenendaal Steyr 1400
F.P.
80,86
5
Henk Ridder Oldekerk New Holland 8560
F.P.
80,45
6
Robert de Kreij Schelluinen Ford 9000
F.P.
78,17
7
Hans Kester IJsselstein Ford 9600
F.P.
77,59
8
Jan Roseboom Ede Valmet 8400
95,43
9
Dick Schokkin Aalten Deutz 13006
94,75
10
Arco de Groot Leerbroek Ford 9600
90,11
11
Gerard Hardeman Leersum Ford 9600
84,80
12
Bert Kooy Leerbroek Ford 9600
84,44
13
Brand de Vries Ermelo Fendt 614 LS
83,48
14
Hans de Graaf Nieuwendijk Ford 9600
83,10
15
Wilco van Laar Amerongen Ford 7810
75,42
16
Dirkjan Kooij Leerbroek International 1246
71,03
17
Meeuwis Broekhuizen Harskamp Ford 8700
34,38
18
Jan Harke Staphorst International 1086
HP
Super-Sportklasse tot 3500 kg:
1
Arjo Hardeman Leersum International 706
F.P.
88,52
2
Evert-Jan van de Wekken Speuld Ursus 1214
F.P.
88,34
3
Ramon Aldenhoven Nijmegen New Holland TM 190
F.P.
83,45
4
Henkjan Nekkers Holten John Deere 4430
F.P.
82,81
5
Ron Blankespoor Kootwijkerbroek International 1066
F.P.
82,39
6
Erwin Fokkink Heelweg International 1455
93,11
7
Teun Kap Barneveld John Deere 4230
90,52
8
Simon Lokhorst Hulshorst Massey Ferguson 1105
90,48
9
Gert Nap Lunteren Deutz 13006
85,65
10
Lubbert Veldman Punthorst Schluter Super E
85,09
11
Lammert de Zwaan Hulshorst Deutz Agroton 180.7
81,14
12
Peter van de Top Barneveld Volvo BM 700
72,67
13
Jan van den Brink Harskamp Case International 1455
62,77
14
Gert Willigenburg Lunteren Volvo BM 810
54,98
15
Henri Overeem Ede John Deere 6920
48,66
16
Rinie Overeem Ede John Deere 6920
dis
Super-Sportklasse tot 6500 kg:
1
Bert Bonsing Raalte John Deere 6030
F.P.
2
Gerrit van Dijk Otterlo John Deere 6030
95,86
3
Peter Manders Deurne Massey Ferguson 1155
75,30
4
Willie van Moorsel Deurne Allis-Chalmers D21
62,59
5
Daniel de Heus Langbroek John Deere 6030
HP
Standaard Trucks tot 8500 kg:
1
White Horse 8
F.P.
61,47
2
Team Donselaar
F.P.
59,28
3
Team van Heughten
81,41
Super-Sportklasse tot 4500 kg:
1
Marcel Arendsen Oeken International 1486
F.P.
104,13
2
Henry van den Brink Barneveld International 1468
F.P.
103,22
3
Oscar Swartjes Twello Fiat F140
99,79
4
Eddy van den Berg De Rips New Holland TM 190
96,40
5
Team Hissink Oeken International Farmall 1456
94,27
6
Marc van Laar Wekerom Valtra S 260
93,70
7
Arrie van de Lagemaat Lunteren John Deere 4840
90,90
8
Team Schimmel Overberg John Deere 7710
85,87
9
Henk Koopman Putten John Deere 4840
85,40
10
Team Red Impact Zijderveld International 1086
58,29
11
Team de Kruif Stroe John Deere 4840
17,08
Prostock tot 3500 kg:
1
White Crow
F.P.
91,82
2
Runaway Deer
F.P.
91,70
3
Rocky
F.P.
90,85
4
Extreme Temptation
96,33
5
Red Attraction
93,24
6
New Generation
86,79
7
Wickie Power
85,94
8
Bad Boy’s Toy
84,54
9
Mr. Bean
84,39
10
Snoopy
78,10
11
Beverol Green Extreme
68,69
12
Rednex
61,22
13
Turn me Loose
6,21
14
Rough and Tumble
2,08
Vrije Klasse tot 3500 kg:
1
Intertechno Lambada
F.P.
87,36
2
Whispering Giant
F.P.
87,25
3
Seaside Affair
F.P.
85,47
4
Delta Lloyd Simply Irresistible
F.P.
85,39
5
Rising Star
F.P.
85,11
6
Bandit
93,56
7
Popeye
92,22
8
Viper
87,33
9
Beverol Eager Beaver
83,07
10
Black Cat
68,49
11
Red Diamond
61,23
12
The Judge
dis
Two Wheel Drive tot 2600 kg:
1
Sledge Hammer
F.P.
94,47
2
Cleaning Art’s No Illusion
F.P.
dis
3
Heart 2 Beat
F.P.
4
Intertechno Predator
98,22
5
Cloud Nine
94,31
6
No Limit
93,37
7
Butterfly Morning
93,34
8
Rattle and Hum
49,53
Minipullers tot 950 kg:
1
Gompie
F.P.
104,77
2
Reny’s Mission Impossible
F.P.
104,12
3
Little Rascal
F.P.
101,63
4
Jackass
F.P.
95,89
5
Vampire
F.P.
93,00
6
Lambada VI
F.P.
92,70
7
Landy
F.P.
82,53
8
Let’s Try
F.P.
dis
9
Russion Roulette
F.P.
10
Beverol Exception
98,65
11
The Challenger
96,94
12
Backdraft
96,04
13
Dirty Herrie
81,98
Superstock tot 3500 kg:
1
Berner Bits ’n Pieces
F.P.
F.P.
2
D’n Aerdvruter
F.P.
0,05
3
Green Muscleman II
97,62
4
Silver Bullet
94,33
5
Hover-Track Bits ’n Pieces
87,23
Vrije Klasse tot 4500 kg:
1
Intertechno Lambada
F.P.
94,65
2
Rising Star
F.P.
74,30
3
Delta Lloyd Simply Irresistible
F.P.
73,89
4
Popeye
F.P.
70,12
5
Seaside Affair
76,26
6
Super Kasper
66,68
7
Black Cat
63,91
8
Red Diamond
30,86