Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Take it Easy, Stille Genieter (NTTO, 2 banen)
Weersomstandigheid: wisselend bewolkt
Baan: kleigrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 1 keer; bij meerdere F.P.’s is er een finale
Regels: NTTO-reglement

Sportklasse tot 2500 kg:

1

Red Indian

International 856

Achterberg

F.P.

84,06

2

Be-Lazerus 1

Belarus 952

Milheeze

F.P.

79,97

3

Neighbours Nightmare

Ford 5000

Speuld

F.P.

78,50

4

Zero Tolerance

Ford 6600

Bodegraven

F.P.

75,07

5

Secret Power

Deutz 6806

Ederveen

F.P.

74,48

6

Deere Exception

John Deere 2030

Heelweg

F.P.

73,73

7

Small Bassie

Steyr 870

Ederveen

F.P.

73,04

8

Van Laar

New Holland 5030

Amerongen

F.P.

68,24

9

Van Eijden

Landini 9880

Schalkwijk

F.P.

67,38

10

Adriaan

Steyr 9086

Renswoude

F.P.

66,96

11

Rocky

Fiat 780

Uddel

F.P.

66,30

12

Chicken Run

Fiat Someca

Harskamp

F.P.

57,04

13

Rednix

Steyr 8090

Putten

94,94

14

Green & Yellow

John Deere 2030

Wageningen

93,34

15

Il Toro

Someca 55

Rhenen

dis

Sportklasse tot 3500 kg:

1

Be-Lazerus 2

Belarus 952

Ysselsteyn

F.P.

104,80

2

The Carpenter

Zetor 10111

Milheeze

F.P.

98,86

3

Red Pearl

Valtra 6600

Harskamp

F.P.

97,49

4

Bartje

Ford 7000

Wouwse Plantage

F.P.

95,65

5

Working Power

Ford 7700

Noordeloos

F.P.

94,73

6

Forza Fiat

Fiat 850

Beemte Broekland

F.P.

92,50

7

Forever Blue

Ford 7700

Kootwijkerbroek

F.P.

91,44

8

The Bad Old Day’s

Case 870 Agri King

Wijk en Aalburg

99,61

9

Dancing on Wheels

International 845

Ede

95,50

10

Swedish Legend

Volvo BM 650

Houten

91,23

11

The Red Monkey

Massey Ferguson 1080

Terschuut

83,63

Super-Sportklasse tot 3500 kg:

1

Fairpower

New Holland TM 190

Nijmegen

F.P.

90,20

2

The Red Bunny

International 1246

Aagtekerke

F.P.

89,99

3

Van Kesteren

Fendt 930

Ederveen

F.P.

89,98

4

Smoking Granny

International 706

Leersum

F.P.

86,24

5

Dynamite

Case International 1455

Harskamp

F.P.

47,92

6

Van Kesteren

International 1066

Ederveen

99,30

7

Bassie

Steyr 1400

Veenendaal

96,60

8

Freek

International 1066

De Glind

96,35

9

Van Panhuis

Zetor 16145

Ermelo

94,88

10

Back to Basic

Ursus 1634

Speuld

91,80

11

Twister

Deutz Agroton 180.7

Hulshorst

91,66

12

Spike

Deutz 8006

Kwadijk

84,10

13

Thunderous Power

John Deere 4430

Nieuw Heeten

55,55

14

Blue Belle

Ford 9600

Scherpenzeel

50,90

15

Greenstar

John Deere 7520

Meteren

dis

Super-Sportklasse tot 4500 kg:

1

Blue Thunder

Ford 8970

Voorst

F.P.

95,05

2

Red Impact

International 1086

Zijderveld

F.P.

3

The Mystery

Valtra S260

Wekerom

94,26

4

Red Danger

International 1468

Barneveld

92,46

5

Never Done

John Deere 7810

Roosendaal

88,69

6

Kabouter Power

Massey Ferguson 1155

Bakel

87,24

7

White Adventure

White 6195

Harskamp

82,53

8

Die Hard

John Deere 6920

Putten

74,46

9

Wild Pirate

John Deere 7810

Lunteren

70,14

10

Brutus

International 1486

Oeken

48,09

11

Secret of the Valley

John Deere 7710

Leersum

dis

Standaardklasse tot 7500 kg:

1

Corne Nap

Ede

Case International 1455 XL

F.P.

93,72

2

Hendrik-Jan van de Kaa

Renswoude

Case International 1455 XL

F.P.

91,53

3

Arjan van Rijsbergen

Dordrecht

Case International 1455 XL

F.P.

58,68

4

Dirk-Aart Verbeek

John Deere 6910

F.P.

47,79

5

Jeroen Hop

Case International 1455 XL

99,13

6

Gerbert Kuijt

John Deere 6430

91,27

7

Johrin Hijwegen

Nijkerkerveen

Ford TW-35

64,82

8

Hendrik de Kruif

Allis Chalmers 7060

64,38

9

Richard van Deuveren

Hoevelaken

Ford County 1124

63,63

10

Gebr van Mourik

De Glind

Fendt 415

56,33

11

Gebr van Dijk

Otterlo

John Deere 4430

51,42

12

P.J. van Loenen

John Deere 6030

41,55

13

Floris Drost

Lunteren

Case CXU 1170

35,40

14

Jan Kroes

Valmet 8350

31,66

Sportklasse tot 4500 kg:

1

Blue Force

Ford 9600

Putten

F.P.

102,86

2

Blue Devil

Ford 9000

IJsselstein

F.P.

98,20

3

Blue Risk

Ford 8700

Harskamp

F.P.

95,05

4

Een Berg Power

Ford 9600

Sambeek

F.P.

94,74

5

Bull’s Eye

New Holland 8560

Oldekerk

F.P.

94,12

6

Passion for Power

Valmet 8400

Ede

F.P.

92,75

7

Intermission

International 1086

Houten

F.P.

91,54

8

De Blauwe Kreij

Ford 9000

Schelluinen

F.P.

91,10

9

Just Blue

Ford 9600

Nieuwendijk

F.P.

89,45

10

Old Green Worker

Fendt 614 LS

Ermelo

F.P.

dis

11

Hagar

Fiat 180-90

Zuiderwoude

97,54

12

Running Deere II

John Deere 6920

Ede

97,50

13

Waldbroezer

Fiat 180-90

Augustinusga

97,11

14

Yellow Fever

Ford 8700

Harskamp

95,73

15

The Gladiator

Deutz DX 6.30

Stolwijk

90,76

16

Gas d’r Bi-j

Ford 9600

IJsselstein

dis

Standaardklasse tot 10000 kg:

1

Arnoud van Hierden

John Deere 7820

91,64

2

Gert-Jan van Elst

Stoutenburg

Fendt 920

91,62

3

Van Donselaar

Woudenberg

International 1455

78,58

4

De Nijborg

Renswoude

International 1246

76,03

5

Wilco van Harten

Waarder

Fendt 930

75,73

6

Hendrie van de Bunt

Nijkerk

Case International 7250

75,47

7

Gerrit Buitenhuis

Fendt 920

72,18

8

Daan van de Wetering

Fendt 924

59,97

9

Gebr van Dijk

Otterlo

John Deere 6030

52,46

10

M. Bouwheer

John Deere 7810

51,75

11

Ronald Haverlag

Nijkerkerveen

Fendt 924

51,44

12

Aart Kroes

JCB Fastrac 150

49,35

13

Kees Kroes

Fendt Xylon 524

38,57

14

Jan Kroes

Valmet 8350

38,19

Super-Sport Trucks tot 8500 kg:

1

No Risk No Fun

F.P.

2

Heavy Boy’s Toy

98,25

3

Van Heughten

95,53

4

Rhino Rocket

94,20

5

Vlastuin Agro

93,82

6

Van Donselaar

92,44

7

White Horse

90,07

8

Vlastuin Truckopbouw

88,89

9

V.T.N.

87,63